Ediční plán 2023 (1. část) | Animal Music

Ediční plán 2023 (1. část)

11.01.2023

Musica Antiqua Praha: Music of the High Baroque in Prague (31. března)
Původní dosud nevydaná nahrávka hudby z archivů kostela Sv. Františka Serafínského v Praze (kostel Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou) v provedení souboru Musica Antiqua Praha na dobové nástroje. 

Marie Puttnerová: Laila tov (28. dubna)
Intimní sólový debut zpěvačky a autorky hudby i textů Marie Puttnerové s vlastní kapelou (Martin Novák - kytara, bicí, viola, Petr Uvira - kytary, perkuse a syntezátory), v produkci Eddieho Stevense (Jana Kirschner, Robert Křesťan &  Druhá tráva, Moloko, Roisín Murphy).
Videoklip

Tomáš Sýkora Trio (12. května)
Nové elektro-akustické jazzové trio pianisty Tomáš Sýkora - Tomáš Liška - Roman Vícha & Aid Kid jako host. 

Marko Ivanović: Kniha džunglí (26. května)
Hudba z divadelně-taneční adaptace slavné knihy Rudyarda Kiplinga, která vznikla ve spolupráci Divadla bratří Formanů, tanečního souboru Dekkadancers a České filharmonie. Diriguje Marko Ivanović. 

Jazz Dock Orchestra Live (9. června)
První nahrávka živého vystoupení domácího bigbandu pražského klubu Jazz Dock, který vystupuje pravidelně každý měsíc již 5 let. Na nahrávce představí průžez svým repertoárem v provedení těch nejlepších domácích jazzových hudebníků. 

Štěpánka Balcarová: Emotions (23. června)
Nahrávka nových skladeb trumpetistky Štěpánky Balcarové a její česko-polského kvarteta (Nikola Kołodziejczyk - piano, Jaromír Honzák - kontrabas, Grzegorz Masłowski - bicí)

Naši ediční činnost podporuje Nadace PPF, Magistrát hl. m. Prahy a Ministerstvo kultury. 

Login

Partneři